Семеновський Олег Миколайович

Семеновський Олег Миколайович
Дата та місце народження: 12 липня 1978 р., м. Дудинка, Красноярський край, РРФСР
Дата та місце смерті: 3 липня 2014 (35 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Новоазовськ, Донецька область
Посада: Дозіметрист відділення інспекторів
Обставини смерті: Помер 3 липня 2014 р. у лікарні від поранень, отриманих у ніч на 2 липня 2014 р. під час обстрілу терористами пункту пропуску Новоазовськ на кордоні з Росією в Донецькій області.

Народився 1978 року в Красноярському краї. Батько — прикордонник. Закінчив курси підготовки інспекторів прикордонної служби при Національній академії державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, згодом тут пройшов перепідготовку спеціалістів. Службу розпочав командиром стрілецького відділення на заставі.

У ніч на 2 липня 2014 року під час обстрілу терористами пункту пропуску Новоазовськ на кордоні з Росією після початку обстрілу прикордонники допомогли укритися цивільним, по цьому зайняли укріплені позиції для ведення кругової оборони; з водіїв лише один зазнав поранень. З прикордонників 8 було поранено.

Олег Семеновський очолює прикордонний наряд, здійснюють кидок на автомобілі до місця, звідки вели мінометний обстріл терористи, по них відкрили мінометний вогонь із засідки. Прикордонники змусили бойовиків припинити стрільбу на всіх напрямках та в темряві відступити.

Помер у лікарні від поранень, яких зазнав у ніч на 2 липня. Вдома лишилася дружина — Ольга Олександрівна Семеновська, та двоє синів — Кирило й Данило.

Похований в Новоазовську.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 9, місце 16.