Сех Роман Миколайович

Сех Роман Миколайович
Дата та місце народження: 24 серпня 1989 р., смт Покровське, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 22 січня 2015 (25 років) с. Красний Партизан, Донецька область
Посада: Стрілець
Обставини смерті: 22 січня 2015 р. російські збройні формування на бронетехніці заїхали у селище Красний Партизан (Ясинуватський район), в якому стояв блокпост зі взводом 20-го окремого мотопіхотного батальйону. Незважаючи на чисельну перевагу противника оборонці блокпосту відбивалися дві години. Роман загинув у бою. Тіла Романа та ще трьох героїв - солдат Сергій Слісаренко, молодший сержант Альберт Саруханян та старший лейтенант Колісник Андрій з окупованої території вивіз капелан батальйону отець Дмитро Поворотний.

[ред. | ред. код]

Стрілець, 20-й окремий мотопіхотний батальйон, 93-тя окрема механізована бригада.

22 січня 2015 року російські збройні формування на бронетехніці заїхали у селище Красний Партизан, де знаходився блокпост зі взводом 20-го окремого мотопіхотного батальйону. 20 оборонців блокпосту, незважаючи на чисельну перевагу противника — до роти, яких з іншого боку посилювали танки, відбивалися дві години. Згодом терористи свідчили, що старший лейтенант Колісник, бився до кінця та загинув як герой. Коли закінчилися набої, терористи запропонували воякам здатися, але Колісник відмовився та віддав наказ відступати, сам же не покинув позиції. 9 українських вояків терористи полонили. Завдяки мужності вояків військові на інших блокпостах мали змогу мобілізуватися та ускладнили шлях терористів, котрі намагалися безперешкодно проїхати з Донецька в Горлівку.

Капелан 20-го батальйону отець Дмитро Поворотний вивіз з окупованої території тіла Колісника, молодшого сержанта Романа Сеха, солдата Сергія Слісаренка, молодшого сержанта Альберта Саруханяна.

Вдома залишилася мама.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 4, місце 30.