Самохін Антон Олексійович

Самохін Антон Олексійович
Дата та місце народження: 18 січня 1991 р., м. Кіровоград
Дата та місце смерті: 14 червня 2014 (23 роки) Луганський аеропорт
Посада: Слюсар-монтажник
Обставини смерті: Загинув 14 червня 2014 р. близько першої години ночі в військово-транспортному літаку Іл-76 який був збитий терористами при заході на посадку в аеропорту Луганська.

[ред. | ред. код]

Антон Самохін народився в місті Кропивницький (на той час — Кіровоград), згодом родина переїхала в село Верблюжка Новгородківського району Кіровоградської області, на батьківщину матері. З 1998 по 2006 рік навчався у Верблюзькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Коли Антон навчався в 3-му класі, помер його батько, а 2006-го не стало й мами. Дядько Антона взяв його у свою сім'ю і став для нього другим батьком, з 9-го класу Антон мешкав з опікунами в Кривому Розі, підтримував стосунки із старшим братом та його родиною. 2009 року закінчив загальноосвітню школу № 29 Центрально-Міського району міста Кривий Ріг Дніпропетровської області.

По закінченні школи вступив на Криворізький металургійний факультету Національної металургійної академії України. Закінчив його як Криворізький національний університет, за спеціальністю «Обробка металів тиском». Активно займався спортом, відвідував секцію зі спортивного бою.

Паралельно з навчанням, з 2009 по 2012 працював на сезонній роботі матросом-рятувальником на одній із заміських баз відпочинку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У 2012—2013 проходив строкову військову службу в 540-му Львівському зенітному ракетному полку Повітряних Сил ЗС України, в/ч А4623, м. Кам'янка-Бузька. Як сирота, міг не йти в армію, але сам захотів пройти військову службу. Щойно демобілізувався, як за кілька місяців почалось російське вторгнення.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України навесні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України.

Старший солдат, слюсар-монтажник 25-ї Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України, в/ч А1126, смт Гвардійське, Дніпропетровська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 2, місце 26.