Сало Микола Ігорович

Сало Микола Ігорович
Дата та місце народження: 17 грудня 1992 р., с. Лавриків, Львівська область
Дата та місце смерті: 6 серпня 2014 (21 рік) м. Красний Луч, Луганська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Зник безвісти 6 серпня 2014 р. під час виходу з оточення під Дякове в Луганській області. Бойова машина відстала від основного угруповання, яке виходило з котла, і на блокпосту біля міста Красний Луч потрапила у засідку терористів, які закидали машину гранатами. Разом з Миколою загинули майор Третяк П. А. та старший сержант Сиротін Є. О. 9 грудня 2014 р. рішенням Жовківського районного суду оголошений загиблим 6 серпня 2014 р.

Народився 1992 року в селі Лавриків (Жовківський район, Львівська область). Завершив лавриківську школу; 2010-го — Рава-Руський професійний ліцей (муляр, монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій). Працював у Львівському спеціалізованому будівельно-вантажному управлінні № 1. Проходив строкову службу — в Донецьку, потім в Рубіжному. Після служби в армії знову працював у Львівському Б/У № 1.

2014 року за контрактом першою хвилею поїхав на передову. Стрілець, 24-а окрема механізована бригада.

6 серпня 2014-го зник безвісти під час виходу з оточення під Дяковим в Луганській області. Бойова машина відстала від основного угруповання, яке виходило з «котла», і на блокпосту біля міста Красний Луч потрапила у засідку проросійських сил, які закидали машину гранатами. Разом з Миколою загинув майор Петро Третяк та старший сержант Євгеній Сиротін.

Була інформація, що перебував у полоні в «ДНР», а зник безвісти при артилерійському обстілі 16 серпня під Лутугиним.

9 грудня 2014 р. рішенням Жовківського районного суду оголошений загиблим 6 серпня 2014 р. під Дяковим Луганської області.

Без Миколи лишились батьки, брат та сестра.

Не похований.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 6, місце 27.