Салівончик Руслан Сергійович

Салівончик Руслан Сергійович
Дата та місце народження: 31 січня 1983 р., м. Костопіль, Рівненська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (31 рік) с. Червоносільське, Донецька область
Місце поховання: м. Костопіль, Рівненська область
Посада: Старший інспектор
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі поміж с. Многопілля - с. Червоносільське. 3 вересня 2014 р. тіло Салівончика Р.С. разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

[ред. | ред. код]

Народився 1983 року в місті Костопіль. 1998 року закіничв костопільську ЗОШ № 8; по тому — Костопільську філію медичного коледжу. Навчався у Національному університеті внутрішніх справ, по його закінченні працював 6 років в Каховському райвідділі міліції — сектор карного розшуку.

З початком бойових дій записався добровольцем, капітан міліції, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон».

29 серпня 2014 року загинув при виході з оточення поблизу Іловайська — на дорозі поміж селами Многопілля і Червоносільське. 3 вересня 2014 року його тіло разом з тілами 96 інших загиблих було привезено до дніпропетровського моргу. Упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Залишилися дружина Тетяна та маленька донька 2007 р. н.; батьки Сергій Якимович та Галина Петрівна, братом Олександр, сестрою Ольга.

Похований 6 вересня 2014 року в Костополі. 6-7 вересня в Костопільському районі оголошені днями жалоби.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 2, місце 5.