Римар Павло Андрійович

Римар Павло Андрійович
Дата та місце народження: 8 липня 1980 р., м. Тернопіль
Дата та місце смерті: 1 лютого 2015 (34 роки) с. Червоний Чабан, Каланчацький район, Херсонська область
Місце поховання: м. Тернопіль
Звання: Солдат
Обставини смерті: Загинув 1 лютого 2015 р. під час пожежі та вибуху складу боєприпасів у польовому таборі ЗСУ поблизу села Червоний Чабан (Херсонська область) на адміністративному кордоні з окупованим російськими військами Кримом. Разом з Павлом загинули молодший сержант Ю. Наливайчук, сержант Р. Чухась, солдат В. Вернигора, солдат Н. Сикліцкий та солдат Н. Кулинець.

1 Життєпис 1.1 Навчання 1.2 В армії 1.3 В АТО 1.4 Прощання 1.5 Родина

Навчався у Тернопільській ЗОШ № 16 (1–9 класи), ЗОШ № 12 (10-11 класи), яку закінчив у 1997 році. Активно займався спортом, відвідував секцію боротьби в одній зі спортивних шкіл Тернополя. Грав у КВК, колекціонував різноманітні військові речі: каски, ножі тощо. Зі слів класного керівника у 16-ій школі Галини Герман Павло був толерантний, тактовний, веселим, життєрадісним — лідером у класі.

У 1997—2001 роках навчався на факультеті психології (спеціальність «Практична психологія») у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Від 27 листопада 2001 до 8 жовтня 2002 року служив у Внутрішніх військах України (ВЧ 3008, м. Вінниця).

Добровольцем пішов до батальйону територіальної оборони, з липня 2014 року ніс службу на блокпостах на в'їзді в Крим у складі 6-го окремого мотопіхотного батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади (раніше 6-й БТО Тернопільської області «Збруч».

Загинув близько 3:00 ранку 1 лютого 2015 року під час пожежі та вибуху складу боєприпасів на території старої ферми у польовому таборі ЗСУ поблизу с. Преображенка Херсонської області, де розміщувалися бійці Тернопільського батальйону територіальної оборони «Збруч». Тоді в пожежі загинуло шестеро військовослужбовців.

Поховали Павла Римара на Микулинецькому цвинтарі Тернополя 6 лютого 2014 року. Цей день у Тернопільській області був оголошений Днем жалоби за загиблими бійцями «Збруча».

Похоронна процесія на вул. Микулинецькій

Похорон на Микулинецькому цвинтарі

Могила на Микулинецькому цвинтарі

Одруженим не був. Батько Павла, майор міліції, помер у 2002 році. Залишилася мати Тетяна і молодший брат Віталій.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 4, місце 13.