Римар Павло Андрійович

Римар Павло Андрійович
Дата та місце народження: 8 липня 1980 р., м. Тернопіль
Дата та місце смерті: 1 лютого 2015 (34 роки) с. Червоний Чабан, Каланчацький район, Херсонська область
Місце поховання: м. Тернопіль
Звання: Солдат
Обставини смерті: Загинув 1 лютого 2015 р. під час пожежі та вибуху складу боєприпасів у польовому таборі ЗСУ поблизу села Червоний Чабан (Херсонська область) на адміністративному кордоні з окупованим російськими військами Кримом. Разом з Павлом загинули молодший сержант Ю. Наливайчук, сержант Р. Чухась, солдат В. Вернигора, солдат Н. Сикліцкий та солдат Н. Кулинець.

1 Життєпис 1.1 Навчання 1.2 В армії 1.3 В АТО 1.4 Прощання 1.5 Родина [ред. | ред. код] [ред. | ред. код]

Навчався у Тернопільській ЗОШ № 16 (1–9 класи), ЗОШ № 12 (10-11 класи), яку закінчив у 1997 році. Активно займався спортом, відвідував секцію боротьби в одній зі спортивних шкіл Тернополя. Грав у КВК, колекціонував різноманітні військові речі: каски, ножі тощо. Зі слів класного керівника у 16-ій школі Галини Герман Павло був толерантний, тактовний, веселим, життєрадісним — лідером у класі.

У 1997—2001 роках навчався на факультеті психології (спеціальність «Практична психологія») у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

[ред. | ред. код]

Від 27 листопада 2001 до 8 жовтня 2002 року служив у Внутрішніх військах України (ВЧ 3008, м. Вінниця).

[ред. | ред. код]

Добровольцем пішов до батальйону територіальної оборони, з липня 2014 року ніс службу на блокпостах на в'їзді в Крим у складі 6-го окремого мотопіхотного батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади (раніше 6-й БТО Тернопільської області «Збруч».

Загинув близько 3:00 ранку 1 лютого 2015 року під час пожежі та вибуху складу боєприпасів на території старої ферми у польовому таборі ЗСУ поблизу с. Преображенка Херсонської області, де розміщувалися бійці Тернопільського батальйону територіальної оборони «Збруч». Тоді в пожежі загинуло шестеро військовослужбовців.

[ред. | ред. код]

Поховали Павла Римара на Микулинецькому цвинтарі Тернополя 6 лютого 2014 року. Цей день у Тернопільській області був оголошений Днем жалоби за загиблими бійцями «Збруча».

Похоронна процесія на вул. Микулинецькій Похорон на Микулинецькому цвинтарі Могила на Микулинецькому цвинтарі [ред. | ред. код]

Одруженим не був. Батько Павла, майор міліції, помер у 2002 році. Залишилася мати Тетяна і молодший брат Віталій.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 4, місце 13.