Рибаченко Олександр Сергійович «Риба»

Рибаченко Олександр Сергійович
Дата та місце народження: 9 жовтня 1989 р., м. Гайсин, Вінницька область
Дата та місце смерті: 16 квітня 2016 (26 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Гайсин, Вінницька область
Посада: Оператор
Обставини смерті: Підірвався 16 квітня 2016 р. на протипіхотній міні в с. Троїцьке (Попаснянський район) Луганської області. Втратив багато крові, під час медичної евакуації реанімобілем двічі зупинялося серце. Помер від поранень на хірургічному столі центральної районної лікарні міста Бахмут (Донецька область).

Народився 1989 року в місті Гайсин (Вінницька область). 2006 року закінчив ЗОШ № 2 міста Гайсина, по тому — Вінницький коледж будівництва і архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури. Проживав у місті Бровари (Київська область); працював в різних підприємствах й організаціях.

Як доброволець мобілізований 29 вересня 2015 року; старший солдат, навідник СПГ роти вогневої підтримки, 25-й окремий мотопіхотний батальйон «Київська Русь».

Брав участь в боях на сході України — Світлодарська дуга.

16 квітня 2016 року підірвався на протипіхотній міні в селі Троїцьке (Попаснянський район). Втратив багато крові, його евакуювали реанімобілем, двічі зупинялося серце. Помер на хірургічному столі центральної районної лікарні міста Бахмут від поранень.

19 квітня 2016 року похований у Гайсині.

Без Олександра лишились батько, брат, сестра, дружина, син 2012 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 4, місце 24.