Рибаченко Олександр Сергійович «Риба»

Рибаченко Олександр Сергійович
Дата та місце народження: 9 жовтня 1989 р., м. Гайсин, Вінницька область
Дата та місце смерті: 16 квітня 2016 (26 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Гайсин, Вінницька область
Посада: Оператор
Обставини смерті: Підірвався 16 квітня 2016 р. на протипіхотній міні в с. Троїцьке (Попаснянський район) Луганської області. Втратив багато крові, під час медичної евакуації реанімобілем двічі зупинялося серце. Помер від поранень на хірургічному столі центральної районної лікарні міста Бахмут (Донецька область).

[ред. | ред. код]

Народився 1989 року в місті Гайсин (Вінницька область). 2006 року закінчив ЗОШ № 2 міста Гайсина, по тому — Вінницький коледж будівництва і архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури. Проживав у місті Бровари (Київська область); працював в різних підприємствах й організаціях.

Як доброволець мобілізований 29 вересня 2015 року; старший солдат, навідник СПГ роти вогневої підтримки, 25-й окремий мотопіхотний батальйон «Київська Русь».

Брав участь в боях на сході України — Світлодарська дуга.

16 квітня 2016 року підірвався на протипіхотній міні в селі Троїцьке (Попаснянський район). Втратив багато крові, його евакуювали реанімобілем, двічі зупинялося серце. Помер на хірургічному столі центральної районної лікарні міста Бахмут від поранень.

19 квітня 2016 року похований у Гайсині.

Без Олександра лишились батько, брат, сестра, дружина, син 2012 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 4, місце 24.