Руснак Микола Анатолійович

Руснак Микола Анатолійович
Дата та місце народження: 19 грудня 1983 р., с. Степківка, Первомайський район, Миколаївська область
Дата та місце смерті: 2 листопада 2014 (30 років) м. Маріуполь, Донецька область
Місце поховання: с. Степківка, Первомайський район, Миколаївська область
Звання: Солдат
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: Загинув 2 листопада 2014 р. о 07:28 в мікрорайоні Східний міста Маріуполь на блокпосту по вул. Таганрозькій під час огляду цивільного позашляховика який вибухнув. СБУ встановила, що для теракту було використано автомобіль місцевого мешканця без його відома. Машину, споряджену вибухівкою російськими фахівцями, супроводжував безпілотник. Коли машина під'їхала до блокпосту, терористи привели в дію вибуховий пристрій за допомогою мобільного телефону. Разом з Миколою загинув підполковник Г. Хитрик.

[ред. | ред. код]

Рядовий 13-го окремого аеромобільного батальйону Збройних сил України.

Кулеметник 1-го відділення 3-го стрілецького взводу 3-ї стрілецької роти військової частини 3152 Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України.

2 листопада 2014 року загинув о 7:28 — в мікрорайоні «Східний» міста Маріуполь, на блокпосту по вул. Таганрозькій під час огляду цивільного позашляховика, що вибухнув. Служба безпеки України встановила, що автомобіль було використано для теракту. Машину із вибухівкою супроводжував безпілотник російських фахівців. При наближенні до блокпосту терористи привели в дію вибуховий пристрій мобільним телефоном.

Похований в селі Степківка.

Без батька залишилося двоє дітей.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 9, місце 30.