Русін Андрій Миколайович

Русін Андрій Миколайович
Дата та місце народження: 3 листопада 1976 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (37 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Старший стрілець
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2-го вересня тіло Русіна А.М. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

[ред. | ред. код]

Народився 1976 року в місті Кривий Ріг. Закінчив Криворізьке професійно-технічне училище № 9 за спеціальністю машиніст гусеничного крану. З 1993 по 1995 проходив строкову службу в роті охорони у Луганську. Працював агломератником на «Південному ГЗК» у Кривому Розі.

Призваний за мобілізацією 17 травня 2014 року. Старший стрілець стрілецької роти, 40-й батальйон територіальної оборони «Кривбас».

Загинув при виході колони з Іловайська «гуманітарним коридором», який був обстріляний російськими військами біля села Новокатеринівка.

2 вересня 2014-го тіло Андрія Русіна разом з тілами 87 інших загиблих у Іловайському котлі привезено до запорізького моргу. Упізнаний бойовими товаришами та родичами.

16 грудня 2014-го похований в місті Кривий Ріг, кладовище «Центральне».

Залишилась без батька донька Анастасія; без брата — сестра Наталія.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 2, місце 32.