Рудик Юрій Володимирович

Рудик Юрій Володимирович
Дата та місце народження: 28 червня 1971 р., м. Славута, Хмельницька область
Дата та місце смерті: 4 грудня 2017 (46 років) Помер від поранень
Місце поховання: с. Майків, Гощанський район, Рівненська область
Звання: Солдат
Посада: Водій
Обставини смерті: Помер 4 грудня 2017 р., не приходячи до свідомості, в лікарні ім. Мечникова м. Дніпро від поранення отриманого 18 листопада 2017 р. внаслідок ворожих обстрілів околиць міста Золоте, Попаснянський район, Луганська область.

Народився 1971 року в місті Славута (Хмельницька область); від 1975-го мешкав у селі Майків (Гощанський район, Рівненська область). Восьмирічну освіту здобув у Майківській 8-річній школі, навчався в Тучинській школі-інтернаті, пізніше у загальноосвітній школі села Русивель; технічну освіту отримав у Корецькому ДТСААФ. 1989 року був призваний до РА; по демобілізації працював водієм у місцевому колгоспі, якийсь час їздив на заробітки, пізніше підробляв будівельником в Нетішині.

З початком війни намагався піти добровольцем проте родині вдавалося його стримати, пізніше він відмовився від наміру. Однак з початку 2017 року відновив свої зусилля і 21 липня вступив на військову службу за контрактом.

Солдат, водій взводу вогневої підтримки 1-ї гірсько-штурмової роти 109-го батальйону. Його авто ГАЗ-66 завжди було готове до виїзду; він міг у будь-який час доставити набої, харчі, перевезти побратимів.

18 листопада 2017 року внаслідок пострілу снайпера зазнав поранення в голову під час ворожих обстрілів околиць міста Золоте (Попаснянський район) — їхню позицію ворог обстріляв із крупнокаліберної зброї; хлопці вибігли з бліндажа, їх почали обстрілювати ворожі снайпери. Юрія відвезли до обласної лікарні ім. Мечникова в Дніпрі, перебував у глибокій комі.

4 грудня 2017-го помер, не приходячи до свідомості.

6 грудня 2017 року похований в селі Майків.

Без Юрія лишились мама, сестра Світлана, дорослі донька й син та троє онуків.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 10, місце 9.