Ровний Олександр Олександрович

Ровний Олександр Олександрович
Дата та місце народження: 29 листопада 1991 р., с. Матіївка, Чернігівська область
Дата та місце смерті: 18 жовтня 2014 (22 роки) сел. Вільхове, Луганська область
Місце поховання: с. Річки, Білопільський район, Сумська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Був смертельно поранений 18 жовтня 2014 р. під час обстрілу з 1:30 до 1:40 російськими збройними формуваннями позицій бригади біля села Вільхове (Станично-Луганський район), Луганська область.

Народився в с. Матіївка Бахмацького району Чернігівської області. Закінчив Матіївську ЗОШ, вступив на навчання в конотопське ПТУ. Після року навчання призваний на строкову службу. Служив в сумській частині внутрішніх військ, де й познайомився із майбутньою дружиною — навчалася на кухаря, її училище було неподалік від частини. 2012 року одружився, переїхав на проживання до села Річки. Працював в Сумах — охоронцем банку, у різних охоронних фірмах.

Мобілізований 20 серпня 2014-го. Служив стрільцем-помічником гранатометника, 92-га окрема механізована бригада. Брав участь у боях за Щастя, Станицю Луганську, ніс службу на блокпосту у селі Валіївка.

18 жовтня 2014-го уночі зазнав смертельного поранення під час обстрілу російськими збройними формуваннями позицій бригади біля села Вільхове Станично-Луганського району — снаряд впав упритул до вагончика, у якому перебував Олександр.

Без Олександра лишилися дружина та син Вадим 2012 р.н.

Похований в селі Річки, Білопільський район 21 жовтня 2014-го.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 5, місце 39.