Романюк Олександр Борисович

Романюк Олександр Борисович
Дата та місце народження: 24 серпня 1989 р., с. Вільшанка, Чуднівський район, Житомирська область
Дата та місце смерті: 20 вересня 2014 (25 років) с. Дмитрівка, Нікопольський район, Дніпропетровска область, Нікопольський район
Місце поховання: с. Вільшанка, Чуднівський район, Житомирська область
Посада: Інспектор штабу
Обставини смерті: Близько 2.00 20 вересня 2014 р. на трасі Дніпропетровськ - Нікополь водій автобусу, в якому їхали із зони проведення антитерористичної операції 34 бійці БПСМОП Шторм, заснувши за кермом, втратив керування, внаслідок чого автобус з'їхав в кювет і перекинувся. Більшість пасажирів дістали травм, двоє з них, лейтенант міліції Романюк і старший сержант міліції Лисоконь загинули.

Народився в селі Вільшанка Чуднівського району. Житомирської області 24 серпня 1989 року. У 2011 році закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ. Із серпня 2013-го — оперуповноважений Київського районного відділу карного розшуку Одеського міського управління ГУ МВС.

Із серпня 2014-го — інспектор штабу, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Шторм».

20 вересня 2014-го року, близько 2-ї години ночі, на трасі «Дніпропетровськ — Нікополь» водій автобуса (що превозив із зони проведення бойових дій 34 бійців БПСМОП «Шторм»), який не відпочивав дві доби, заснув за кермом та втратив керування. Автобус з'їхав в кювет і перекинувся, більшість пасажирів дістали травми, двоє з них — лейтенант міліції Олександр Романюк і старший сержант міліції Олександр Лисоконь загинули.

Вдома лишилися батьки та двоє братів. Похований у с. Вільшанка на сільському кладовищі.

Девізом його короткого життя був такий: Не шукай собі місце в житті, для життя себе треба створити.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 7, місце 25.