Рогожкін Вадим Олексійович

Рогожкін Вадим Олексійович
Дата та місце народження: 10 січня 1988 р., м. Миколаїв
Посада: Лінійний наглядач
Обставини смерті: Загинув 19 жовтня 2014 р. під час супроводження вантажу з провізією на 32-й блокпост на Бахмутці. Танк Вадима дістав пряме влучення снаряду. Двоє бійців змогли врятуватися, Вадим не зміг вилізти з танка. Вважався зниклим безвісти, ідентифікований серед загиблих, похованих 18 листопада 2014 р. під Старобільськом — останки виявили у двох могилах. На початку липня 2016 р. силами громади Митрофанівки та одеських волонтерів місії Чорний тюльпан останки Вадима повернули додому, перепохований 8 липня 2016 р. у Митрофанівці.

Проживав у селі Митрофанівка, куди родина переїхала 2001 року — до бабусі, батьки розлучилися. Закінчив Олександрійське профтехучилище, здобув спеціальність будівельника, після строкової армійської служби їздив на заробітки, де працював за професією.

Мобілізований у жовтні 2014 року, старший солдат 2-ї танкової роти танкового батальйону, 24-та окрема механізована бригада.

Загинув 19 жовтня 2014-го під час супроводження вантажу з провізією на 32-й блокпост на Бахмутці. Танк Вадима дістав пряме влучення снаряду. Двоє бійців змогли врятуватися, Вадим не зміг вилізти з танка.

Докладніше: Бої за 32-й блокпост

Вважався зниклим безвісти, ідентифікований серед загиблих, похованих 18 листопада 2014-го під Старобільськом — останки виявили у двох могилах. На початку липня 2016 року силами громади Митрофанівки та одеських волонтерів місії «Чорний тюльпан» останки Вадима повернули додому, перепохований 8 липня 2016-го у Митрофанівці.

Лишились хвора мама та батько — живе в Росії.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 6, місце 30.