Рєпін Євгеній Вікторович «Геркулес»

Рєпін Євгеній Вікторович
Дата та місце народження: 18 серпня 1994 р., м. Рівне, Рівненська область
Дата та місце смерті: 20 березня 2015 (20 років) с. Опитне, Донецька область
Місце поховання: м. Рівне, Рівненська область
Звання: Солдат
Посада: Розвідник-кулеметник
Обставини смерті: Загинув 20 березня 2015 р. під час бойового зіткнення в районі спостережного поста біля с. Опитне. Разом з Євгеном загинув старшина М. Ридзанич.

[ред. | ред. код]

Був єдиним сином у матері. З дитинства мріяв стати військовим. З 13 років почав заробляти — розвантажував товари на базарі. По закінченні Рівненської загальноосвітньої школи № 23 продовжив навчання в технічному коледжі Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне, за спеціальністю «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості». Займався спортом.

Активний учасник Революції Гідності.

У часі війни, попри вмовляння матері та адміністрації коледжу, полишив навчання й у вересні 2014 добровольцем пішов до армії, підписав контракт у Новограді-Волинському. Листопадом зарахований до 81-ї окремої десантно-штурмової бригади на посаду кулеметника розвідувальної роти. Це була рота добровольців УНСО, яка раніше воювала в районі Донецького аеропорту у складі 54-го розвідбатальйону, а на той час вже була переведена у новостворену 81-шу десантну бригаду. Євгеній став членом УНСО та отримав хрест УНСО. Після війни хотів закінчити навчання у коледжі, а потім вступити до військового училища.

Після перебування на базі у Дружківці рота в січні 2015 повернулась під Донецьк.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 8, місце 39.