Рябов Руслан Костянтинович «Руха»

Рябов Руслан Костянтинович
Дата та місце народження: 26 січня 1971 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (43 роки) с. Червоносільське, Донецька область
Посада: Розвідник
Обставини смерті: Ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу т.зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, їхав у кузові броньованої вантажівки КАМАЗ у складі автоколони батальйону Донбас по дорозі з с. Многопілля до с. Червоносільське. Коли КАМАЗ вже в'їзджав до с. Червоносільське, по ньому вистрілів російський танк. Кабіну вантажівки розірвало, а потім здетонував боєкомплект у кузові. Загинув у КАМАЗі разом з Стафом, ВДВ, Контрою, Кавказом, СВД, Русом та Лисим. Впізнаний за експертизою ДНК. Перепохований 29 серпня 2015 р.

У 1986—1990 роках навчався в Автотранспортному коледжі Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Експлуатація автомобільного транспорту». Працював у Мелітополі на Запорізькому автомобільному заводі. З 2001 року проходив військову службу, служив на патрульному катері. Учасник Революції Гідності, з Майдану добровольцем пішов на фронт.

Розвідник, 2-й батальйон спеціального призначення НГУ «Донбас».

Загинув 29 серпня 2014 року при спробі виходу з оточення в Іловайську — розстріляний російськими військовиками в «зеленому коридорі смерті» — їхав у кузові броньованого КАМАЗу в складі автоколони батальйону «Донбас». Коли автівка вже доїжджала до Червоносільського, по ній вистрілив російський танк. Кабіну розірвало, потім здетонував боєкомплект у кузові. Тоді ж загинули Владислав Стрюков — «Стаф», Віктор Дмитренко-«ВДВ», Олег Уляницький — «Контра», Артур Чолокян — «Кавказ», Сергій Дятлов — «СВД», Маламуж Олександр — «Рус», Василь Білий — «Лисий».

Впізнаний за експертизою ДНК, перепохований 29 серпня 2015-го в місті Кривий Ріг.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 9, місце 13.