Реута Андрій Олександрович «Медок»

Реута Андрій Олександрович
Дата та місце народження: 3 січня 1983 р., м. Суми
Дата та місце смерті: 31 січня 2015 (32 роки) м. Вуглегірськ, Донецька область
Місце поховання: м. Суми
Посада: Стрілець-санітар
Обставини смерті: Загинув 31 січня 2015 року поблизу міста Вуглегірськ Донецької області в ході виконання службово-бойового завдання. Разом з Андрієм загинув солдат резерву О. Копиця.

Народився 3 січня 1983 року в місті Суми. З дитинства шанував козацькі традиції, адже виховувався у родині Олександра Реути, якого знають як одного із засновників Українського козацтва.

Закінчив загальноосвітню школу №11 (нині – імені Олексія Братушки) міста Суми, у 2002 році – Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету.

У 2002-2007 роках працював майстром дільниці у Публічному акціонерному товаристві «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання».

У 2011 році закінчив Сумський державний університет.

До війська пішов із власної волі. Служив у добровольчому батальйоні «Донбас».

Загинув Андрій 31 січня 2015 року поблизу міста Вуглегірськ Донецької області в ході виконання службово-бойового завдання. Поспішаючи з Дебальцевого на допомогу побратимам, хлопці натрапили на ворожу засідку. Терористи замаскували танки у посадці на околиці міста та обстріляли практично впритул український броньовик з відстані 30 метрів. Тоді ж поліг солдат Олександр Копиця.

5 лютого 2015 року похований на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища міста Суми.

Про нього згадують, як про людину, яка любила спорт (займався страйкболом) і риболовлю, був на «ти» з технікою.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 3, місце 1.