Решетняк Геннадій Анатолійович

Решетняк Геннадій Анатолійович
Дата та місце народження: 27 червня 1964 р., м. Луганськ
Дата та місце смерті: 28 лютого 2017 (52 роки) смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: м. Харків, Харківська область
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 28 лютого 2017 р. внаслідок обстрілу з РПГ на передовій позиції на світлодарській дузі, поблизу смт Луганське (Бахмутський район Донецька область).

[ред. | ред. код]

Народився 1964 року в Луганську. Навчався в спортінтернаті, брав участь у чемпіонатах з плавання, виборов золоту медаль у першості України. Здобув фах техніка-технолога в Луганському технікумі громадського харчування. 1991 року закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю «Технологія виробництва хлібобулочних, макаронних, кондитерських виробів та харчових концентратів». Багато часу приділяв самоосвіті. З 1979 по 1989 рік працював техніком-технологом громадського харчування, а з 1989 по 2008 рік — на хлібокомбінатах Луганська, від тістовода до інженера-технолога, начальника зміни, головного технолога; головним технологом кондитерського та макаронного цехів фабрики «МилаМ» м. Луганськ. Сам робив меблі для своєї оселі, міг робити всі види ремонту в квартирі. Дотримувався здорового способу життя.

Після захоплення Луганська російсько-сепаратистськими бойовиками перевіз родину до Харкова. Працював у Грузії в пекарні та у харчовій промисловості в Харкові. Планував відкрити власну фірму із консалтингу у харчовій галузі.

У червні 2016 року пішов до військкомату, щоб захищати рідну землю. 13 червня призваний на військову службу за контрактом Бахмутським РВК.

Молодший сержант, командир інженерно-позиційного відділення інженерно-саперного взводу 1-го механізованого батальйону 54-ї окремої механізованої бригади, в/ч А0693, м. Бахмут.

Загинув 28 лютого 2017 року на передовій позиції на «Світлодарській дузі», поблизу смт Луганське, внаслідок ворожого обстрілу з РПГ. В день, коли Геннадій загинув, до нього приїхала дружина і чекала його у Бахмуті.

Похований на кладовищі Харкова, на Алеї Героїв.

Залишились дружина та двоє дорослих дітей, — син і донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 9, місце 18.