Редькович Павло Миколайович

Редькович Павло Миколайович
Дата та місце народження: 25 серпня 1992 р., с. Майдан, Волинська область
Дата та місце смерті: 31 серпня 2014 (22 роки) смт Георгіївка, Лутугинський район, Луганська область
Місце поховання: с. Майдан, Волинська область
Посада: старший водій - машиніст
Обставини смерті: Загинув 31 серпня 2014 р. у бою з російсько- терористичними бандформуваннями в районі смт Георгіївка біля аеропорту Луганська.

[ред. | ред. код]

Народився Павло Редькович у селі Майдан. Закінчив загальноосвітню школу І ступеня, навчався в ЗОШ І-ІІ ступенів у сусідньому селі Новий Мосир, пізніше продовжив навчання в Луківському професійно-технічному училищі № 22. Після здобуття освіти у 2011 році був призваний до лав Збройних сил України, служив у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді у Львові. Після строкової служби вирішив залишитись у своїй військовій частині на контрактну службу. З початком російської збройної агресії брав участь у бойових діях з перших днів війни, разом із підрозділом брав участь у боях за Луганський аеропорт. 31 серпня 2014 року в бою в районі аеропорту Павло Редькович дістав поранення, і разом із товаришем, який намагався винести пораненого із зони обстрілу, потрапив у засідку й загинув.

Удома в Павла Редьковича залишилися мати, молодший брат, сестра та наречена, батько героя помер за два роки до загибелі сина.

Похований Павло Редькович на кладовищі в рідному селі Майдан 7 вересня 2014 року.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 5, місце 12.