Питель Олександр Володимирович «Молот»

Питель Олександр Володимирович
Дата та місце народження: 30 березня 1983 р., с. Хмелище, Житомирська область
Дата та місце смерті: 20 січня 2015 (31 рік) Донецький аеропорт
Місце поховання: с. Хмелище, Житомирська область
Звання: Солдат
Посада: Розвідник
Обставини смерті: Загинув 20 січня 2015 р. у бою з російськими збройними формуваннями в районі аеропорту Донецька (ДАП).

Народився в селі Хмелище, в Бердичівському районі Житомирської області. Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. 2013 року одружився. Проживав у Бердичеві.

У серпні 2014-го мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив розвідником в 90-му окремому аеромобільному батальйоні 95-ї окремої аеромобільної бригади, який з осені 2014 увійшов до складу 81-ї десантно-штурмової бригади, військова частина В2749.

20 січня 2015 року загинув у бою з російськими збройними формуваннями за Донецький аеропорт — у складі колони з Костянтинівки їхав на допомогу «кіборгам». 21 січня знайдено його бушлат, військовий квиток, певний час перебував у списках розшукуваних. 1 лютого з воїном попрощались у Бердичеві у Гарнізонному Будинку офіцерів. Похований в рідному селі Хмелище.

Вдома лишилися вагітна на той час дружина, мама, дві сестри. Вже після татової загибелі через три місяці народився Олег Олександрович Питель.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 2, місце 29.