Писаренко Владислав В'ячеславович «Растішка»

Писаренко Владислав В'ячеславович
Дата та місце народження: 16 липня 1995 р., м. Донецьк
Місце поховання: Прах розвіяно над Дніпром
Звання: Солдат
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Загинув 27 березня 2017 р. близько 13:00, під час виконання бойового завдання з обстеження території, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої на світлодарській дузі біля сел. Новолуганське (Бахмутський район, Донецька область). Разом з Владиславом загинув солдат М. Наріжний.

Народився 1995 року в Донецьку. 2013 року вступив на навчання до Донецького національного медичного університету, спеціальність «Стоматологія». Належав до спільноти ультрас донецького футбольного клубу «Шахтар».

Під час російської збройної агресії проти України у квітні 2015 року, будучи 19-річним студентом 2-го курсу університету, пішов захищати рідну Донеччину у складі загону спецпризначення Національної гвардії «Азов», спочатку був у 3-ій роті, на початку літа перейшов в 2-гу роту. У серпні 2016 вступив на військову службу за контрактом в ЗС України.

Солдат, гранатометник штурмового відділення штурмового взводу 1-ї штурмової роти 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна» 54-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 27 березня 2017 року близько 13:00, під час виконання бойового завдання з обстеження території поблизу селища Новолуганське, внаслідок підриву на вибуховому пристрої з «розтяжкою». Тоді ж загинув солдат Максим Наріжний.

У Донецьку, на окупованій території, залишилися батьки.

Прах Владислава розвіяно над Дніпром.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 3, місце 30.