Путаненко Василь Миколайович

Путаненко Василь Миколайович
Дата та місце народження: 8 червня 1976 р., с. Кузьминці, Київська область
Дата та місце смерті: 13 квітня 2015 (38 років) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: с. Кузьминці, Київська область
Звання: Сержант
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 13 квітня 2015 р. під час чергового обстрілу українських позицій поблизу міста Авдіївка (Донецька область). Уламок снаряду 120-мм міни влучив у ящики з боєзапасами в бліндажі. Разом з Василем загинули молодший сержант Б. Гончаренко, солдат Д. Гура, солдат О. Вовченко та солдат О. Тищенко.

[ред. | ред. код]

1991 року закінчив Кузьминецьку школу, 1994-го — Ржищівське ПТУ № 28, здобув професії тракториста-машиніста широкого профілю та водія автомобіля. Протягом 1994—1996 років проходив військову підготовку в Гайсині, по тому проходив службу в повітряних військах у Криму.

Демобілізувавшись, з 1996 по 2003 рік працював трактористом в КСГП «Славутич» села Кузьминці. Після ліквідації господарства працював у селі Великі Пріцьки, ФГ «Вікторія», згодом — машиніст-бульдозерист у ТОВ «Кузьминецький цегляний завод». З грудня 2011 року працював охоронцем у ПрАТ КФ «Лагода». Був одружений з Путаненко Ольгою Миколаївною.

У часі війни — водій 40-ї бригади тактичної авіації, у складі зведеного загону «Дика качка».

13 квітня 2015-го під час одного з обстрілів терористами українських позицій (опорний пункт «Зеніт») поблизу Авдіївки уламок снаряду 120-мм міни влучив у ящики з набоями в бліндажі. Від вибуху загинули Олександр Тищенко, Олексій Вовченко, Дмитро Гура, Василь Путаненко, Богдан Гончаренко.

Упізнаний за експертизою ДНК. 12 вересня 2015 року похований у Кузьминцях.

Без сина лишилася мама.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 2, місце 4.