Пушкарук Олег Вікторович

Пушкарук Олег Вікторович
Дата та місце народження: 1 лютого 1969 р., м. Нововолинськ, Волинська область
Дата та місце смерті: 9 травня 2018 (49 років) м. Золоте, Луганська область
Місце поховання: м. Нововолинськ, Волинська область
Звання: Сержант
Посада: Головний сержант роти
Обставини смерті: Загинув 9 травня 2018 р. під час відбиття атаки ворожої ДРГ на позиції ЗСУ між містами Золоте та Первомайськ (Попаснянський район на Луганщині).

[ред. | ред. код]

Олег Пушкарук народився 1 лютого 1969 року в Нововолинську. До 4 класу навчався у школі-інтернаті Нововолинська, потім мешкав у тітки в селі Старий Загорів, навчався у місцевій школі. У 1986 році закінчив Нововолинське СПТУ № 11 за фахом «фрезерувальник». Був призваний на військову службу, яку він проходив у 80-му учбовому центрі ракетних військ, у місті Котовськ Одеської області. Після демобілізації працював на ливарному заводі начальником вантажопідйомного обладнання.

[ред. | ред. код]

Восени 2014 року Олег Пушкарук став добровольцем 1-го батальйону територіальної оборони «Волинь». У складі батальйону «Волинь» брав участь у бойових діях в районі селища Малоорлівка та на підступах до окупованого Кіровського.

25 липня 2016 року підписав контракт та продовжив службу у 9-й роті 3-ї батальйонно-тактичної групи 14-ї окремої механізовананої бригади.

[ред. | ред. код]

Загинув близько 4-ї години ранку 9 травня 2018 року під час відбиття атаки ворожої ДРГ на позиції ЗСУ поблизу міста Золоте Попаснянського району на Луганщині.

Похований 13 травня 2018 року на старому цвинтарі Нововолинська.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 10, місце 20.