Пунда Віктор Васильович

Пунда Віктор Васильович
Дата та місце народження: 16 січня 1965 р., с. Іванівка, Тернопільська область
Дата та місце смерті: 6 жовтня 2014 (49 років) Перевальський район
Місце поховання: с. Іванівка, Тернопільська область
Звання: Солдат
Посада: Механік-водій
Обставини смерті: Загинув 6 жовтня 2014 р. під час обстрілу російськими збройними формуваннями в Перевальському районі Луганської області поблизу Дебальцеве коли снаряд з РСЗВ Град потрапив у бліндаж. Разом з Віктором загинув старшина В. Бойко.

За освітою — електрик, працював у колгоспі, в Тернополі, жив у гуртожитку, на вихідні навідувався додому. Час од часу їздив на заробітки.

У молоді роки у ЗС колишнього СРСР служив у Чехословаччині у бронетанкових військах, спеціальність — механік-водій танків. Був активним учасником Революції Гідності. Добровольцем пішов на передову.

Призваний за мобілізацією.

Загинув зі своїм товаришем Віктором Бойком з Київщини 6 жовтня 2014 під час обстрілу російськими збройними формуваннями в Перевальському районі Луганської області поблизу Дебальцеве. Тоді ж поліг смертю хоробрих Віктор Бойко. Зазнав смертельних поранень та помер 9 жовтня Віталій Чмелівський.

Похований у рідній Іванівці 11 жовтня 2014 року.

Залишилась мати та сестра. Особисте життя не склалося, з дружиною розлучився, дітей не було.

10 жовтня 2014 року у Тернопільській області оголошено Днем жалоби у зв'язку із загибеллю його та Андрія Рави під час виконання службових обов'язків у зоні проведення бойових дій.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 2, місце 32.