Пугачов Вадим Володимирович

Пугачов Вадим Володимирович
Дата та місце народження: 13 березня 1975 р., м. Томськ, РРФСР
Дата та місце смерті: 16 травня 2015 (40 років) м. Щастя, Луганська область
Місце поховання: м. Кременчук, Полтавська область
Посада: Старший водій
Обставини смерті: Загинув 16 травня 2015 р. близько 15:15 поблизу міста Щастя під Луганськом від кульових поранень, отриманих під час бойового зіткнення з російською диверсійно-розвідувальною групою на опорному пункті Фасад біля мосту.

Народився в Томську, звідки згодом його сім'я перебралася до Кременчука. Освіту здобував у гімназії № 5, далі в СПТУ-22, де навчався за фахом кухаря. Під час служби в армії дислокувався у різних військових частинах Сімферополя, Кременчука та Кривого Рогу. Після закінчення військової служби більше 18 років пропрацював диспетчером газової служби, а згодом — підрядником у будівельній компанії, заочно навчався на психолога.

У серпні 2014 року призваний до Збройних сил України та направлений у 92-у окрему механізовану бригаду.

Загинув 16 травня 2015 року близько 15:15 поблизу міста Щастя від шістьох кульових поранень, отриманих під час бойового зіткнення з російською диверсійно-розвідувальною групою на опорному пункті «Фасад» біля мосту. Внаслідок бою були затримані російські військовослужбовці Євген Єрофєєв та Олександр Александров, які належали до 3-ї бригади спеціального призначення збройних сил Російської Федерації.

По смерті залишилися дружина та син Кирило.

Похований 19 травня на Свіштовському кладовищі в Кременчуці.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 5, місце 12.