Пугачов Павло Анатолійович «Дудаєв»

Пугачов Павло Анатолійович
Дата та місце народження: 20 липня 1992 р., м. Харків, Харківська область
Дата та місце смерті: 31 серпня 2014 (22 роки) с. Червоносільське, Донецька область
Посада: Розвідник-санітар
Обставини смерті: Зник безвісти 31 серпня 2014 р. після виходу т.зв. зеленим коридором з Іловайського котла. Тіло не знайдене\неідентифіковане. У березні 2018 р. рішенням суду визнаний таким, що загинув.

[ред. | ред. код]

Народився 1992 року в місті Харків. Єдиний син у матері, яка ростила його сама. Ще у школі почав працювати, щоб допомагати мамі. Працював плавильником у цеху; входив до групи харківських ультрас.

Учасник протистоянь між українськими активістами і проросійськими бойовиками під час проросійських виступів у Харкові — бій на Римарській (14-15 березня 2014 року). Спочатку був в «Правому секторі», згодом пішов у батальйон «Донбас». На фронті — з 29 травня 2014 року. Солдат, розвідник-санітар 3-го відділення 3-го взводу 3-ї роти БСП НГУ «Донбас».

Зник безвісти під час боїв за Іловайськ та виходу українських підрозділів з оточення. Виходив з оточення зі сторони села Будівельник Старобешівського району у бік Маріуполя через Комсомольське.

1 вересня 2014 року матері Павла подзвонила місцева дівчина, яка допомогла Павлу, він був поряд, збирався виходити з оточення. Була інформація, що потрапив у полон біля села Новокатеринівка (Старобешівський район), та вивезений на територію РФ. Станом на вересень 2014 — зниклий безвісти, тіло не знайдене, збігів за ДНК немає.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 3, місце 12.