Присяжний Євгеній Миколайович «Пристиж»

Присяжний Євгеній Миколайович
Дата та місце народження: 4 листопада 1991 р., м. Новомиргород, Кіровоградська область
Дата та місце смерті: 23 серпня 2014 (22 роки) висота Савур-Могила
Посада: Радист
Обставини смерті: Загинув 23 серпня 2014 р. внаслідок мінометного обстрілу терористами Савур-Могили під час виконання надскладного завдання для виконання якого відправили тільки добровольців, серед яких був і Євгеній.

[ред. | ред. код]

Народився 1991 року в місті Новомиргороді Кіровоградської області. Закінчив Новомиргородську загальноосвітню середню школу № 1.

Навчався у Смілянському промислово-економічному коледжі, згодом — на факультеті електронних технологій Черкаського державного технологічного університету. Пішов на військову службу за контрактом. Під час російського вторгнення на Донбас навчався на п'ятому курсі, залишилось захистити дипломну роботу.

Загинув на 23-му році життя 23 серпня 2014 року внаслідок мінометного обстрілу Савур-могили російськими окупантами під час виконання надскладного завдання, до виконання якого були залучені тільки добровольці.

Прощання з Євгенієм Присяжним відбулося 29 серпня 2014 року на Театральній площі в Кропивницькому. Того ж дня його було поховано на центральному цвинтарі Новомиргорода, неподалік входу на центральній алеї. Залишилися батьки та молодша сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 7, місце 5.