Присяжнюк Руслан Анатолійович «Шаман»
Народився 1988 року в селі Буцні на Хмельниччині. Після смерті батька мати самотужки виховувала трьох синів і дочку. З 1994 по 2005 рік навчався в Голенищівській загальноосвітній школі. Продовжив навчання у Хмельницькому професійному будівельному ліцеї № 7, який закінчив 2007 року з відзнакою. Того ж року був призваний на строкову військову службу, яку проходив у десантних військах, — в миколаївській 79-ій аеромобільній бригаді та львівському 80-му аеромобільному полку. Після демобілізації працював будівельником у Києві. Одружився, придбав будинок в селі Пашківка Макарівського району Київської області, де мешкав із сім'єю.
Під час російської збройної агресії проти України 23 серпня 2014 року Летичівсько-Старосинявським об'єднаним районним військовим комісаріатом був мобілізований до 95-ї окремої аеромобільної бригади, де почав формуватись окремий штурмовий батальйон «Житомир», який восени 2014 року був переведений до складу новоствореної 81-ї бригади.
Солдат, навідник (кулеметник) 90-го окремого десантного штурмового батальйону «Житомир» 81-ї окремої десантно-штурмової бригади.
З 15 листопада по 26 грудня 2014 року брав участь в антитерористичній операції у Донецькій області, дістав поранення руки та контузію, але у госпіталі в Бахмуті пробув лише добу, — повернувся до побратимів. Після короткочасної відпустки 6 січня 2015 року повернувся на фронт. 15 січня з міста Костянтинівка виїхав на ротацію в район Міжнародного аеропорту «Донецьк» та з групою десантників заїхав у новий термінал. 19 січня у телефонній розмові з дружиною повідомив, що поранений. В останнє зв'язувався з рідними 20 січня о 12:30.
20 січня 2015 року загинув під завалами в новому терміналі Донецького аеропорту внаслідок підриву російсько-терористичними угрупованнями другого поверху і руйнування споруди терміналу. Майже місяць перебував у списку зниклих безвісти. 18 лютого матері повідомили, що знайшли тіло серед загиблих, яких вивезли з моргу Донецька.
26 лютого 2015 року похований на кладовищі села Пашківка Макарівського району.
Залишились мати Поліна Стапанівна Савчук, сестра, двоє братів, — на Хмельниччині, дружина Анастасія та 4-річний син Кирило, — на Київщині.