Прищепюк Андрій Миколайович «Шершень»

Прищепюк Андрій Миколайович
Дата та місце народження: 12 жовтня 1974 р., м. Івано-Франківськ
Дата та місце смерті: 9 серпня 2014 (39 років) м. Міусинськ, Луганська область
Місце поховання: м. Київ
Посада: Командир диверсійно-розвідувальної групи
Обставини смерті: Загинув 9 серпня 2014 р. потрапивши в засідку під м. Міусинськ, Луганської області. Тіло залишилось на полі бою. Був тимчасово похований у смт шахти Новопавлівська (околиця м. Красний Луч) разом з десантником 95-ї окремої аеромобільної бригади Галянтом В.І.. Ексгумований пошуковцями місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) 26-го грудня 2014 року. Впізнаний родичами та товаришами.

Народився 1974 року в місті Івано-Франківськ. Закінчив івано-франківську ЗОШ № 22. Офіцер, десантник. Останні роки жив та працював у Києві.

Активіст Самооборони Майдану. Вступив до лав «Правого сектора», псевдо «Батя», «Шершень». Командир розвідгрупи корпусного підпорядкування.

Загинув у бою в районі Міусинська (за іншими джерелами поблизу кургану Савур-Могила) в прикордонній зоні. Розвідгрупа потрапила у засідку.

Був тимчасово похований у смт шахти Новопавлівська (околиця м. Красний Луч) разом з десантником 95-ї окремої аеромобільної бригади Віталієм Галянтом. Тіло воїна було ідентифіковане 26 грудня 2014-го серед похованих у Запоріжжі невідомих героїв АТО. 31 січня 2015 року після прощання в Українському домі героя перепоховали у Києві.

Залишились двоє дітей син Андрій та дочка Тетяна Відкрито меморіальну дошку</ref>.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 10, місце 18.