Прихід Валентин Миколайович

Прихід Валентин Миколайович
Дата та місце народження: 4 квітня 1989 р., м. Жовква, Львівська область
Дата та місце смерті: 7 серпня 2014 (25 років) висота Савур-Могила
Місце поховання: с. Забужжя, Сокальський район, Львівська область
Посада: Командир роти
Обставини смерті: Загинув 7 серпня 2014 р. під час жорстоких боїв українських силовиків із терористами, що точилися поблизу висоти Савур-Могила в Донецькій області. Разом з Валентином загинув старший солдат А. Карабан.

[ред. | ред. код]

Молоді роки пройшли у селі Забужжя (Сокальський район), де і проживав із рідними. У 2006 році закінчив Сокальську гімназію імені Олега Романіва, з 2006 по 2010 рік навчався на стаціонарі в Національному університеті «Львівська політехніка». Закінчив навчання у 2011 році на заочній формі навчання. 23 липня 2010 року склав присягу, після дворічного навчання на військовій кафедрі, тоді він вирішив присвятити себе Українській армії. В грудні 2010 року пішов на службу за контрактом. Двоюрідний брат солдата розвідника Юрія Прихода, який загинув 16 червня під Ямполем на Донеччині. Старший лейтенант, командир мотострілецької роти 51-ї окремої механізованої бригади (Володимир-Волинський).

Загинув у бою за стратегічно важливу висоту Савур-Могила в Донецькій області. Бронежилет Валентина було пробито бронебійними кулями в області грудей.

Без Валентина лишилися мама та брат.

15 серпня 2014 року похований в селі Забужжя (Сокальський район, Львівська область).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 8, місце 22.