Потарайко Сергій Дмитрович «Мольфар»

Потарайко Сергій Дмитрович
Дата та місце народження: 30 січня 1984 р., с. Плоска, Чернівецька область
Дата та місце смерті: 15 липня 2016 (32 роки) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: м. Чернівці
Звання: Солдат
Посада: Розвідник
Обставини смерті: Загинув 15 липня 2016 року під Мар'їнкою під час виконання розвідувального завдання. Група у складі трьох бійців, в якій був і Сергій, потрапила в засідку. Добу не могли вивезти тіло загиблого через бойові дії у тому районі.

Народився 1984 року в селі Плоска (Путильський район, Чернівецька область). Був зареєстрований у рідному селі, але проживав у Чернівцях.

Навесні 2016 року підписав контракт, пішов на фронт; солдат, розвідник 8-го окремого мотопіхотного батальйону «Поділля», 10-та гірськоштурмова бригада.

15 липня 2016-го поблизу Мар'їнки три військовики потрапили у засідку під час виконання бойового завдання; куля влучила Сергію у голову, він загинув миттєво. Його тіло через обстріли добу не могли вивезти з поля бою. Ще один буковинець, Павло Васильович Юрбаш з села Сергії, намагаючись врятувати бойових побратимів, потрапив у полон; звільнений 27 грудня 2017 року за обміном.

Похований на Алеї Слави, Центральне кладовище Чернівців; від будинку, де виріс Сергій Потарайко, його проводжали навколішки.

Без Сергія лишилися мама, брат, сестра, дружина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 5, місце 40.