Потапчук Станіслав Володимирович

Потапчук Станіслав Володимирович
Дата та місце народження: 16 червня 1992 р., м. Володимир , Волинська область
Дата та місце смерті: 25 серпня 2014 (22 роки) смт Кутейникове, Амвросіївський район, Донецька область
Місце поховання: с. Радовичі, Іваничівський район, Волинська область
Звання: Солдат
Посада: Сапер
Обставини смерті: Загинув в ніч на 25 серпня в бою за Іловайськ (Донецька область) в районі Кутейникове. 3-й батальйон бригади опинився в оточенні біля Березне, Оленівка, під постійним артобстрілом.

[ред. | ред. код]

Народився Станіслав Потапчук 16 червня 1992 року у Володимирі-Волинському, у 1995 році сім'я переїхала до села Радовичі Іваничівського району. Навчався майбутній воїн до 9 класу в місцевій школі, середню освіту здобув у школі села Павлівка. Після закінчення школи навчався у Східноєвропейському національному університе́ті., та одночасно проходив військову службу за контрактом. Служив сапером у 51-ї механізованій бригаді. Разом із іншими бійцями бригади брав участь у відсічі збройній агресії Росії.

25 серпня 2014 року 3-й батальйон бригади потрапив у оточення біля Іловайська. Тоді під ракетним та танковим вогнем проросійських бойовиків та російських військових загинули та потрапили в полон десятки воїнів 51-ї бригади. Станіслав Потапчук загинув 25 серпня 2015 року біля Кутейникового (за іншими даними — 26 серпня).

Похований Станіслав Потапчук на кладовищі у селі Радовичі 3 вересня 2015 року.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 10, місце 7.