Постольний Микола Миколайович

Постольний Микола Миколайович
Дата та місце народження: 5 квітня 1984 р., с. Петрівка, Харківська область
Дата та місце смерті: 16 липня 2014 (30 років) с. Юганівка, Луганська область
Місце поховання: с. Петрівка, Харківська область
Звання: Прапорщик
Посада: Інструктор відділення прикордонної служби
Обставини смерті: 16 липня 2014 р. в лісопосадці за два кілометри від державного кордону в Станично-Луганському районі прикордонний наряд натрапив на групу бойовиків, що розміщувала вибуховий пристрій фугас. В результаті бойового зіткнення Микола та молодший сержант М. Закопайло загинули, прикриваючи відхід товаришів до бронетранспортера.

Микола Постольний народився у селі Петрівка, що на Харківщині. Прикордонником служив з 2002 року. Починав охороняти кордон Харківської області на посаді патрульного, з 2004 року служив на прикордонній заставі «Золочів». У 2008 році посав працювати у «Тимофіївці», а згодом був переведений до іншого підрозділу Харківського прикордонного загону. У 2009 році Миколі Постольному вдалося самотужки затримати шістьох чоловіків, що намагалися нелегально перетнути державний кордон. Перебував у розташуванні Східного регіонального управління Держприкордонслужби. У Луганській області служив у мобільному підрозділі типу С (резерв, що забезпечував охорону найбільш небезпечного напрямку).

Під час війни на сході України виконував обов'язки водія БТР. 16 липня 2014 року у лісопосадці неподалік від Станиці Луганської прикордонний загін натрапив на групу диверсантів, що намагалися розмістити вибуховий пристрій «фугас». В результаті збройного зіткнення двоє української вояків — Закопайло Максим Олександрович і Микола Постольний, загинули.

26 липня 2014 указом Президента України № 619/2014 Миколу Постольного було посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня. У нього залишилася дружина та 6-річний син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 8, місце 29.