Посполітак Андрій Васильович

Посполітак Андрій Васильович
Дата та місце народження: 14 грудня 1987 р., смт Луків, Турійський район, Волинська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (26 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: смт Луків, Турійський район, Волинська область
Посада: Водій-номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2-го вересня тіло Посполітака А.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Тимчасово похований на цвинтарі м. Запоріжжя, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК. 19 лютого 2015 року воїна перепоховали у рідному Лукові.

[ред. | ред. код]

Народився 1987 року в смт Луків (Турійський район, Волинська область). З малих років ріс без батька. Займав активну життєву позицію; був у складі Народного Руху України. Здобув фахи тракториста-машиніста, водія, оператора комп'ютерного набору, менеджера. У Польщі працював на будівництві.

На початку квітня 2014 року приїхав з Польщі. В часі війни — стрілець 3-го батальйону 51-ї окремої механізованої бригади. Воював під Щастям.

Загинув 29 серпня 2014-го. під час прориву з оточення під Іловайськом біля села Новокатеринівка. 2 вересня тіло Андрія привезено до запорізького моргу. Тимчасово похований на цвинтарі міста Запоріжжя, як невпізнаний Герой. Упізнаний за експертизою ДНК; 19 лютого 2015 року перепохований у Лукові.

Без єдиного сина лишилась мама Світлана Володимирівна.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 4, місце 28.