Пошедін Максим Віталійович

Пошедін Максим Віталійович
Дата та місце народження: 22 вересня 1990 р., м. Жовті Води, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (23 роки) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Посада: Міліціонер
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі поміж с. Новокатеринівка та х. Горбатенко. 3 вересня 2014 р. тіло Пошедіна М.В. разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. 16 жовтня 2014 р. тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК.

[ред. | ред. код]

Проживав у місті Жовті Води. Тренер з бойового гопака, рівень майстерності «Сокіл». Чемпіон України з бойового гопака в — розділах «Забава» та «Борня» серед «Соколів» — 2010 рік, чемпіон Дніпропетровської області з пауерліфтингу.

29 серпня 2014-го зв'язок з ним урвався при виході з Іловайського котла.

14 листопада 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вважався зниклий безвісти. Похований у місті Дніпро на Краснопільському цвинтарі як тимчасово невстановлений вояк, ділянка № 79. Ідентифікований за експертизою ДНК.

Залишилися батьки та молодша сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 10, місце 25.