Порозінський Сергій Вікторович

Порозінський Сергій Вікторович
Дата та місце народження: 6 вересня 1985 р., с. Небіж, Житомирська область
Дата та місце смерті: 10 лютого 2015 (29 років) с. Спартак, Донецька область
Місце поховання: смт Хорошів, Житомирська область
Звання: Старшина
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 10 лютого 2015 р. під час вогневого контакту ротно-тактичної групи з бойовиками з 13.00 до 14.00 в районі с. Спартак, Ясинуватського району, Донецької області. Разом з Сергієм загинули солдат І. Рудніцький, сержант М. Назарчук, солдат О. Саєнко та солдат А. Ущапівський.

Проживав з батьками та братом у селі Небіж; батько, Віктор Гнатович, офіцер запасу. Закінчивши в Небіжі дев'ятирічку, середню освіту здобув у Володарську-Волинському. Закінчив Житомирський політехнічний університет, спеціальність «гірнича справа». 2007 року пішов служити за контрактом, служив на кордоні, село Копище Олевського району. 2009-го пішов на службу до 95-ї аеромобільної бригади.

Мобілізований 9 березня 2014-го, номер обслуги, 95-та окрема аеромобільна бригада.

10 лютого 2015-го загинув під час вогневого контакту ротно-тактичної групи з терористами біля села Спартак Ясинуватського району, тоді ж полягли солдати Іван Рудницький, Олександр Саєнко, Андрій Ущапівський.

Без Сергія лишилася батьки, дружина, донька Кароліна.

14 лютого в Житомирі на Корбутівці відбулося останнє прощання з Сергієм Порозінським, Миколою Назарчуком, Іваном Рудницьким. 15 лютого похований в Хорошеві з військовими почестями.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 3, місце 18.