Поросюк Олександр Васильович

Поросюк Олександр Васильович
Дата та місце народження: 29 вересня 1977 р., м. Кременчук, Полтавська область
Дата та місце смерті: 27 квітня 2015 (37 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Кременчук, Полтавська область
Обставини смерті: Помер 27 квітня 2015 р. від множинних осколкових поранень отриманих поблизу м. Волноваха (Донецька область).

Народився 1977 року в місті Кременчук на Полтавщині. Закінчив 8 класів міської середньої школи № 5, здобув фах кухаря в профтехучилищі № 29 м. Кременчук. Проходив строкову військову службу в Збройних силах України, працював кухарем у військовій частині Кременчука. У 2008 році закінчив Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна і отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки «Психологія», у 2014 році закінчив Приватне акціонерне товариство «Вищий навчальний заклад» «Міжрегіональна Академія управління персоналом» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Психологія».

Працював у Кременчуці психологом в Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді — по мікрорайону Молодіжне, однак потрапив під скорочення.

Батько-одинак, після смерті дружини сам виховував доньку, доглядав за паралізованою бабусею.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України у січні 2015 призваний Кременчуцьким об'єднаним військовим комісаріатом за частковою мобілізацією як доброволець. Півтора місяця проходив навчання на Львівщині.

Старший солдат, кухар взводу матеріального забезпечення танкового батальйону 72-ї окремої механізованої бригади, в/ч А2167, м. Біла Церква. З 15 березня 2015 брав участь в антитерористичній операції на сході України.

27 квітня 2015-го помер від множинних осколкових поранень, яких зазнав у районі міста Волноваха під час обстрілу.

Похований 30 квітня на Свіштовському кладовищі Кременчука, в Секторі загиблих Героїв АТО.

У Олександра залишилися мати, брат та донька Аліна 2001 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 3, місце 10.