Попик Сергій Іванович

Попик Сергій Іванович
Дата та місце народження: 18 серпня 1987 р., м. Христинівка, Черкаська область
Дата та місце смерті: 8 січня 2015 (27 років) с. Березове, Донецька область
Місце поховання: м. Христинівка, Черкаська область
Звання: Лейтенант
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: Загинув 8 січня 2015 р. поблизу с. Березове, Мар'їнський район на Донеччині під час мінометного обстрілу. Разом з Сергієм загинув солдат Л. Книш.

Закінчив 9 класів Христинівської ЗОШ № 1 2002 року, поступив в Одеський технікум залізничного транспорту. Здобув вищу освіту в Українській державній академії залізничного транспорту, спеціалізація «залізничні споруди та колійне господарство», інженер-будівельника залізничного транспорту. Працювати почав монтером ж/д колії станції Христинівка, по переводу перейшов працювати в управління Одеської залізниці.

У часі війни — командир взводу, 28-а окрема механізована бригада.

8 січня 2015-го загинув поблизу села Березове Мар'їнського району під час мінометного обстрілу терористами — міна залетіла в окоп на блокпосту, лейтенант Попик помер від поранень, загинув іще один вояк — солдат Леонід Книш. На тому блокпосту Сергій брав участь у відбитті не однієї атаки. При черговому обстрілі лейтенант намагався з окопа доповісти телефоном артилерії, куди треба вести вогонь. Після вибуху міни він ще був живий, коли побратими його відкопали, ознак життя не було.

Вдома залишилися батьки та сестра. Похований в Христинівці.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 5, місце 24.