Попович Роланд Стефанович

Попович Роланд Стефанович
Дата та місце народження: 22 липня 1994 р., м. Берегове, Закарпатська область
Дата та місце смерті: 14 червня 2014 (19 років) с. Макарове, Луганська область
Місце поховання: м. Берегове, Закарпатська область
Звання: Солдат
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Загинув 14 червня 2014 р. під час чергування на блокпості в районі с. Макарове, Станично-Луганський район, Луганська область. Роланд зупинив автомобіль з метою перевірки. Невідомою особою з автомобіля було здійснено постріли, внаслідок чого Роланд загинув.

Роланд Попович народився у місті Берегове на Закарпатті. Батьки працювали на місцевому ринку, Роланд був у них єдиним сином. 2012 року закінчив 9 класів берегівської загальноосвітньої школи № 1, продовжив навчання у міській середній школі № 10.

Навесні 2013 року був призваний на строкову військову службу, коли підійшов час демобілізації, вирішив залишитися в армії на контракті.

З весни 2014 року у складі батальйонної тактичної групи виконував завдання на території проведення антитерористичної операції на Сході України, в районі міста Луганська.

Солдат, гранатометник 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, в/ч А1778, м. Ужгород.

14 червня 2014 року солдат Попович ніс бойове чергування на блокпосту поблизу села Макарове Станично-Луганського району. Під час виконання завдання на блокпосту зупинив автомобіль з метою перевірки. Невідомою особою з автомобіля було здійснено постріли, внаслідок чого військовослужбовець загинув.

16 червня Берегове попрощалось з 19-річним воїном. Похований на міському кладовищі. Роланд Попович став першим закарпатцем, який загинув, захищаючи Батьківщину від російської збройної агресії.

Вдома у Роланда залишились батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 3, місце 20.