Попов Володимир Геннадійович

Попов Володимир Геннадійович
Дата та місце народження: 23 березня 1993 р., смт Якимівка, Якимівський район, Запорізька область
Дата та місце смерті: 5 вересня 2014 (21 рік) с. Широкине, Донецька область
Місце поховання: смт Якимівка, Якимівський район, Запорізька область
Посада: Механік-радіотелефоніст
Обставини смерті: Загинув вранці 5 вересня 2014 р. в результаті неочікуваного мінометного обстрілу в районі с. Широкине, що розташоване між Маріуполем і Новоазовськом. Разом з Володимиром загинули солдат Демидов Ю. Г. та старший солдат Комар В. С. Впізнаний за експертизою ДНК, похований у рідному селі.

[ред. | ред. код]

Пройшов строкову службу в лавах ЗСУ, по тому працював у Борисполі.

Призваний за мобілізацією літом 2014-го, механік-радіотелефоніст 23-го батальйону територіальної оборони Запорізької області «Хортиця».

5 вересня 2014 року, ще до настання «часу тиші», солдати Збройних Сил України вибили бойовиків із Широкиного та продовжили наступ в напрямі Новоазовська — розпочалися дії о 6-й ранку українською артпідготовкою, після того рушили танки і регулярні частини, за ними — Нацгвардія і добровольчі батальйони. Вранці цього дня при спробі в складі першої мотопіхотної роти, посиленої танковою ротою 17ОТБ, з боєм зайняти місто Новоазовськ під час несподіваного мінометного обстрілу загинули бійці 23 ОМПБ — старші солдати В'ячеслав Комар, Володимир Попов та солдат Юрій Демидов. Володимир їхав на броні танку, коли в нього влучив снаряд.

Тіло Володимира було захоронене в селі Заїченко Новоазовського району. Після довгих перемовин 24 жовтня його вдалося вивезти до запорізького моргу. Після проведення експертизи ДНК воїна поховали в смт Якимівка 1 грудня 2014 року.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 2, місце 23.