Полуцький Олександр Володимирович

Полуцький Олександр Володимирович
Дата та місце народження: 20 березня 1977 р., с. Волошинівка, Київська область
Дата та місце смерті: 9 травня 2016 (39 років) Помер від поранень
Місце поховання: с. Волошинівка, Київська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: 3 травня 2016 р. о 12.45 отримав важке поранення в голову від кулі ворожого снайпера під Мар'їнкою. Сашко знаходився на позиції з побратимами, обстрілів в цей день не було, в цей день був єдиний постріл ворожого снайпера... Майже тиждень Сашко перебував у критичному стані, але 9 травня 2016 року у Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мєчнікова помер боєць АТО після тижневої боротьби за життя.

[ред. | ред. код]

Народився 1977 року в селі Волошинівка (Баришівський район). Закінчив 9 класів волошинівської ЗОШ, Білоцерківське педагогічне училище, здобув професію вчителя. 4 роки працював у Перемозькій середній школі. Втратив рано батька, перейняв обов'язки господаря, дбав про маму Ніну Григорівну та сестру Віту.

З початком війни почуття справедливості покликало Олександра піти до війська. Із серпня 2015 року — в складі 79-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ, 7-ма рота швидкого реагування, солдат, стрілець-помічник гранатометника.

3 травня 2016 року Олександр перебував на позиції з побратимами, обстрілів цього дня під Мар'їнкою не було, був єдиний постріл ворожого снайпера. Який поцілив в Олександра. Майже тиждень перебував у критичному стані, але 9 травня помер у Дніпропетровській лікарні ім. Мечникова.

Без Олександра лишились мама та сестра.

Похований в селі Волошинівка Баришівського району.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 6, місце 28.