Поліщук Назарій Іванович

Поліщук Назарій Іванович
Дата та місце народження: 18 жовтня 1996 р., с. Вотилівка, Лисянський район, Черкаська область
Дата та місце смерті: 6 лютого 2021 (24 роки) с. Новомихайлівка, Донецька область
Місце поховання: с. Вотилівка, Лисянський район, Черкаська область
Посада: Старший механік-водій
Обставини смерті: Загинув 6 лютого 2021 р., підірвавшись близько 17.00 на закладеному вибуховому пристрої. Сталося це біля с. Новомихайлівка (Мар'їнський район, Донецька область) під час висування групи військовослужбовців на взводний опорний пункт. Разом з Назарієм загинув солдат О. Подвезенний.

В школі любив спорт: грав у футбол, волейбол, баскетбол. Походить з набожної родини, відвідував церкву. Батько працює трактористом, мати — домогосподарка. Після закінчення середньої школи у 2014 році працював та навчався. Зустрічався з дівчиною з сусіднього села, з котрою мав доньку. У 2017 році підписав контракт із Збройними силами України.

Учасник Антитерористичної операції на сході України та Операції об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей з 2017 року. Контракт військовослужбовця мав закінчитись 14 лютого 2021 року.

Загинув 6 лютого 2021 року, поблизу села Новомихайлівка Покровського району Донеччини, внаслідок підриву на невстановленому вибуховому пристрої під час висування на ВОП. Разом з ним загинув солдат Олексій Подвезенний, ще один військовослужбовець зазнав важких поранень.

Похований 9 лютого 2021 року у рідному селі Вотилівка. Залишились батьки, сестра, три брати, 6-річна донька та дівчина Вікторія з Курахового, з котрою познайомився під час служби.