Погончук Олег Ілліч

Погончук Олег Ілліч
Дата та місце народження: 2 вересня 1994 р., с. Зимна Вода, Львівська область
Дата та місце смерті: 1 серпня 2015 (20 років) м. Костянтинівка, Донецька область
Місце поховання: с. Зимна Вода, Львівська область
Звання: Солдат
Обставини смерті: Загинув 1 серпня 2015 р. від кульового поранення на блокпосту під містом Костянтинівка (Донецька область).

Народився 2 вересня 1994 року в с. Зимна Вода, Пустомитівський району, Львівська область. Мешкав разом з батьками та старшою сестрою в с. Зимна Вода, де закінчив Зимновідську ЗОШ № 1.

Коли, на початку 2015 року був призваний до війська, одразу ж зібрав речі та попросив батьків не відмовляти його. Службу, у званні солдата, проходив у складі 122-го окремого аеромобільного батальйону 81-а окремої аеромобільної бригади, яка базується в м. Костянтинівка Донецької області. Брав активну участь у виконанні службово-бойових завдань у зоні проведення АТО на сході України. Був наймолодшим у своєму підрозділі.

Загинув 1 серпня 2015 року від кульового поранення на блокпосту під містом Костянтинівка Донецької області.

В Олега залишилися батьки та старша сестра.

Панахида та прощання із загиблим у зоні АТО бійцем 122 окремого аеромобільного батальйону 81-а окремої аеромобільної бригади́ Олегом Погончуком відбулася 5 серпня 2015 року в церкві святого Івана Богослова. Похорон відбувся 6 серпня 2015 року на місцевому цвинтарі в Зимній Воді.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 7, місце 27.