Подвезенний Олексій Геннадійович

Подвезенний Олексій Геннадійович
Дата та місце народження: 5 червня 1997 р., с. Красний Деркул, Станично-Луганський район, Луганська область
Дата та місце смерті: 6 лютого 2021 (23 роки) с. Новомихайлівка, Донецька область
Місце поховання: с. Красний Деркул, Станично-Луганський район, Луганська область
Звання: Cолдат
Посада: Заступник командира бойової машини–навідник
Обставини смерті: Загинув 6 лютого 2021 р., підірвавшись близько 17.00 на закладеному вибуховому пристрої. Сталося це біля с. Новомихайлівка (Мар'їнський район, Донецька область) під час висування групи військовослужбовців на взводний опорний пункт. Разом з Назарієм загинув старший солдат Н. Поліщук.

Походив з простої родини, батько — кочегар на прикордонній заставі Красна Талівка, мати — у сільськогосподарському підприємстві. Закінчив загальноосвітню школу в селі Красна Талівка, після чого відбув строкову службу.

27 листопада 2019 року підписав контракт зі Збройними Силами України, на військову службу призваний Біловодським райвіськкоматом Луганської області. Вишкіл за фахом «кулеметник» проходив у навчальному центрі «Десна». У складі 28-ї механізованої бригади служив з 2 березня 2020 року.

Учасник Операції об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей з 2020 року.

Загинув 6 лютого 2021 року, поблизу с. Новомихайлівки, на Донеччині, внаслідок підриву на невстановленому вибуховому пристрої під час висування на ВОП. Разом з ним загинув старший солдат Назарій Поліщук, ще один військовослужбовець зазнав важких поранень.

Похований 9 лютого 2021 року у рідному селі Красний Деркул. На похорон захисника зібралось все село. Залишились батьки, старша сестра та дівчина, з котрою планував одружитись.