Подліпнюк Андрій Іванович «Мамай»

Подліпнюк Андрій Іванович
Дата та місце народження: 10 грудня 1976 р., м. Миколаїв
Дата та місце смерті: 11 листопада 2016 (39 років) смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: м. Миколаїв
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 11 листопада 2016 р. близько 13:00 від осколкового поранення під час мінометного обстрілу поблизу смт Луганське (Бахмутський район Донецька область), помер дорогою до лікарні.

Народився 10 грудня 1976 року у місті Миколаїв.

Закінчив Миколаївський національний аграрний університет, інженер-механік. Цікавився психологією. Працював на фабриці «Сандора», у Школі моряків виконробом з оснащення електротехнікою, на будівництвах. До війни був приватним підприємцем.

Був призваний за мобілізацією в березні 2015, з серпня 2015 воював під Маріуполем, матрос, навідник десантно-штурмової роти 1-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї ОБрМП. Під час служби познайомився з бійцями ДУК ПС та активістами «Правого сектору» в Миколаєві. Після демобілізації у березні 2016, брав активну участь у діяльності миколаївського осередку НВР «Правий сектор». На фронт повернувся, підписавши контракт з 54-ю бригадою, у складі якою воюють бійці ПС. Був старшим на передовій позиції під Дебальцевим.

Загинув 11 листопада 2016 року близько 13:00 від осколкового поранення під час мінометного обстрілу поблизу смт Луганське (Бахмутський район Донецька область), помер дорогою до лікарні.

Похований в місті Миколаїв, кладовище Велика Корениха.

По смерті залишилися мати та син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 9, місце 10.