Підлубний Віталій Миколайович

Підлубний Віталій Миколайович
Дата та місце народження: 18 грудня 1983 р., с. Бране Поле, Київська область
Дата та місце смерті: 29 липня 2014 (30 років) Помер від поранень
Місце поховання: с. Бране Поле, Київська область
Звання: Солдат
Посада: Старший механік-водій
Обставини смерті: Ввечері 9 липня 2014 р. колона військової техніки ЗСУ проходила неподалік с. Дмитрівка Шахтарського р-ну Донецької обл. Близько 21.30 БМП-2, в якій знаходився Віталій підірвалася внаслідок спрацювання вибухового пристрою, що був встановлений на маршруті руху колони. У результаті вибуху загинули сержант Павло Висоцький та молодший сержант Олег Мосійчук, а Віталій отримав важке поранення. Майже три тижні лікарі в шпиталі боролися за його життя. Проте 30 липня 2014 р. Віталій від отриманих поранень помер.

Народився 1983 року в селі Бране Поле (Богуславський район, Київська область). Закінчив Бранепільську загальноосвітню школу; 2002 року — Богуславське ВПТУ сфери послуг — за спеціальністю «кухар». Проходив строкову військову службу в лавах ЗСУ.

27 березня 2014-го мобілізований Миронівсько-Богуславським об'єднаним районним військовим комісаріатом. Старший механік — водій, 72-а окрема механізована бригада. З травня 2014-го брав участь у боях на сході України.

Ввечері 9 липня 2014 року колона військової техніки ЗСУ проходила неподалік с. Дмитрівка Шахтарського р-ну Донецької обл. Близько 21.30 БМП-2, в якій знаходився Віталій підірвалася внаслідок спрацювання вибухового пристрою, що був встановлений на маршруті руху колони. У результаті вибуху загинули сержант Павло Висоцький та молодший сержант Олег Мосійчук, а Віталій отримав важке поранення. Майже три тижні лікарі в шпиталі боролися за його життя. Проте 30 липня 2014 року Віталій від отриманих поранень помер.

Похований в селі Бране Поле Богуславського району.

Без Віталія лишились донька, сестра та батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 8, місце 11.