Пічул Микола Миколайович «Студент»

Пічул Микола Миколайович
Дата та місце народження: 11 липня 1994 р., с. Красноармійське, Донецька область
Дата та місце смерті: 27 липня 2014 (20 років) м. Красноармійськ, Донецька область
Місце поховання: м. Маріуполь, Донецька область
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: Загинув 27 липня 2014 р. від вогнепального поранення отриманого від п'яних бійців ЗСУ, коли заступився за мирних мешканців у м. Красноармійськ, Донецька область.

Дані щодо народження дещо розбіжні: Книга пам'яті полеглих за Україну наводить дані, що Микола Пічул народився 11 липня 1994 у с. Красноармійське Новоазовського району, а запорізькі дослідники вказують дату народження 11 липня 1992 року, і місце народження — м. Запоріжжя, район Хортицький.

Закінчив школу у с. Красноармійське Новоазовського району Донецької обл. Був футбольним фанатом. Вступив до Приазовського ДТУ в м. Маріуполь.

Докладніше: Російська збройна агресія проти України (з 2014) та Війна на сході України

Із початком війни у 2014 році узяв академічну відпустку в університеті і добровільно вступив до лав добровольчого батальйону НГУ «Донбас».

Загинув 27 липня 2014 р. від вогнепального поранення, отриманого від п'яних бійців ЗСУ, коли заступився за мирних мешканців на Донеччині. Дані щодо місця загибелі різні джерела наводять різні: Книга пам'яті полеглих за Україну та побратим Олексій Герман вказують місто Красноармійськ, запорізькі дослідники говорять про село Красноармійське Новоазовського району.

Похований у м. Маріуполь.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 5, місце 8.