Петрушенко Дмитро Васильович

Петрушенко Дмитро Васильович
Дата та місце народження: 11 січня 1971 р., с. Піщанка, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 27 червня 2018 (47 років) с. Богданівка, Старобешівський район, Донецька область
Місце поховання: с. Піщанка, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Звання: Солдат
Посада: Номер розрахунку
Обставини смерті: Загинув 27 червня 2018 р. внаслідок ворожого артилерійського обстрілу 122-мм снарядами спостережного посту на позиціях ЗСУ в околицях сіл Богданівка-Петрівське Старобешівського району на Донеччині. Разом з Дмитром загинули солдат О. Холін та солдат В. Дьяченко.

[ред. | ред. код]

Народився 1971 року в селі Піщанка (Новомосковський район, Дніпропетровська область); навчався у Дніпропетровському інституті фізичної культури. Усе своє життя присвятив спорту, у Павлограді та Павлоградському районі відомий як тренер з велоспорту, інструктор та веломеханік із «золотими руками».

З 18 грудня 2017 року служив за контрактом; солдат, номер розрахунку мінометного взводу мінометної батареї 3-го механізованого батальйону 93-ї бригади.

27 червня 2018-го загинув внаслідок ворожого артилерійського обстрілу 122-мм снарядами поблизу села Богданівка (Волноваський район) — в передвечірню пору троє бійців зазнали поранень, що несумісні з життям — Олександр Холін, Володимир Дьяченко та Дмитро Петрушенко — внаслідок прямого влучення снаряду у спостережну позицію.

Похований у селі Піщанка.

Без Дмитра лишились батьки, дружина та син, який також проходив службу в ЗСУ.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 3, місце 29.