Петров Сергій Олександрович «Тур»

Петров Сергій Олександрович
Дата та місце народження: 27 лютого 1965 р., с. Дзигівка, Вінницька область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (49 років) с. Червоносільське, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Звання: Капітан
Посада: Командир роти
Обставини смерті: Ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу т.зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, пожежна машина рухалась в автоколоні батальйону Донбас з с. Многопілля до с. Червоносільське. На околиці с. Червоносільске пожежна машина натрапила на позицію російського танку Т-72 зі складу 6-ї окремої танкової бригади збройних сил РФ і отримала пряме попадання. Сергій був у кабіні. Загинув разом з Редом, Бані, Восьмим, Бірюком та Ахімом.

Ранком 29 серпня 2014-го під час виходу «зеленим коридором» з Іловайського котла пожежна машина рухалася в автоколоні батальйону «Донбас» з села Многопілля до Червоносільського. На околиці Червоносільського пожежна машина наштовхнулася на позицію російського танка Т-72 зі складу 6-ї танкової бригади Збройних сил РФ, танк вистрелив прямою наводкою. «Тур» був у кабіні; загинув разом з «Редом», «Бані», «Восьмим», «Бірюком» та «Ахімом». Коли намагався полагодити один з автотранспортних засобів батальйону та відстрілювався, загинув від кулі снайпера молодший сержант Іван Ганя.

Родичі не визнають можливість загибелі Петрова, не згодні вважати його померлим.

Похований у місті Дніпро на Краснопільському цвинтарі як тимчасово невстановлений вояк, ділянка № 79. Ідентифікований за експертизою ДНК.

На честь Сергія 1 липня 2015 року, його псевдом «Тур», названо один із танків танкової роти 46-го окремого батальйону спеціального призначення ЗСУ «Донбас-Україна».

Зовнішні відеофайли Герої, які загинули під Іловайськом