Петров Ігор Андрійович

Петров Ігор Андрійович
Дата та місце народження: 14 лютого 1998 р., м. Рубіжне, Луганська область
Дата та місце смерті: 14 червня 2018 (20 років) смт Новотошківське, Попаснянський район, Луганська область
Місце поховання: м. Рубіжне, Луганська область
Звання: Солдат
Посада: Навідник
Обставини смерті: Увечері 14 червня 2018 р. зазнав множинних осколкових поранень під час багатогодинного мінометно-артилерійського обстрілу позицій ЗСУ в околицях селища Новотошківське. Помер під час евакуації до госпіталю від внутрішньої кровотечі.

Народився 1998 року в місті Рубіжне (Луганська область). Після звільнення Рубіжного від окупантів прагнув обороняти Батьківщину.

2016-го, одразу після досягнення повноліття, вступив на військову службу за контрактом; старший солдат, навідник розрахунку автоматичного гранатомету механізованого батальйону 53-ї бригади. Воював на Донеччині, згодом — на території Луганщинм, за 50 км від своєї оселі. 2018 року одружився.

14 червня 2018-го загинув внаслідок гарматного артобстрілу поблизу смт Новотошківське (Попаснянський район), ще 5 бійців зазнали поранень в ході 4-годинного бою: з 17-ї години противник обстрілював позиції ЗСУ та житловий сектор селища. Гранатометний розрахунок в часі оборони опорного пункту знищив сім терористів; солдат Петров зазнав множинних осколкових поранень. Помер в кареті «швидкої» — від внутрішньої кровотечі.

18 червня 2018 року похований в Рубіжному.

Без Ігоря лишились батьки і дружина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 2, місце 34.