Петросян Оганес Арутюнович «Ара»

Петросян Оганес Арутюнович
Дата та місце народження: 4 серпня 1973 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 23 серпня 2014 (41 рік) с. Смолянинове, Луганська область
Місце поховання: м. Київ
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув 23 серпня 2014 р. в районі с. Смолянинове, Новоайдарський район, Луганська область в бою з російськими диверсантами, які займались підготовкою теракту в Харкові. Оганес загинув, прикривши товариша від вибуху гранати.

Народився 1973 року в місті Ґюмрі. Вірменин за національністю. Родина переїхала до України, де Оганес виріс. У 1990 році закінчив Ірпінську ЗОШ, потім переїхав до Києва. Займався підприємницькою діяльністю.

З перших днів брав участь у подіях Революції Гідності. З липня 2014-го — солдат 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар».

23 серпня 2014 року загинув в бою з російською ДРГ у лісі під містом Сєвєродонецьк. Повідомлялося, що російські диверсанти займались підготовкою теракту в Харкові. Диверсантам було запропоновано здатись, але вони відкрили вогонь. Журналіст Роман Бочкала повідомив, що Оганес загинув, прикривши товариша від вибуху гранати. Тоді загинуло ще 6 вояків Айдару: Василь Андріюк, Володимир Бойко, Євген Гаркавенко, Андрій Корабльов, Андрій Писаренок і Володимир Черноволов.

Докладніше: Бої за Рубіжне, Сєвєродонецьк і Лисичанськ

Залишилися мама, дружина, донька 2000 р.н.

Похований у Києві, Берковецьке кладовище, 86 ряд, місце 18.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 7.